Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016 r.”

Kolejna kartka z kalendarza zerwana. Podsumowanie edycji „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2016” za nami, ale emocje jeszcze nie opadły. Już niektóre podmioty planują czym będzie można się wykazać w edycji 2017. To dobrze, mamy nadzieję że jest to wynikiem akceptacji tego przedsięwzięcia oraz wpisaniem w kalendarz strategii marketingowej. Oprawa całej imprezy po raz kolejny była – jak określali goście - niepowtarzalna. Prowadzący, Ewa Siwicka i Dariusz Bereski – można rzec „twarze” tego konkursu – w sposób profesjonalny i ogromną gracją witali laureatów na scenie, jednocześnie informując o ich dokonaniach. Natomiast młodzi artyści tworzący klimat nastroju – wprowadzali uczestników gali w świat muzyki, czyniąc to perfekcyjnie.

Goście mieli okazję poznać  Jakuba Herforta – laureata 9 edycji „Mam talent” oraz wspaniałe dziewczyny z zespołu Free Angels w składzie Monika Zielińska, Katarzyna Zielińska, Karolina Leśna, o niezwykłej urodzie i prześwietnych głosach.
No i na koniec gali dwie uczty – koncert Kasi Kowalskiej oraz bankiet przygotowany (jak zwykle) przez leszczyńską firmę Specjał. To tak na gorąco. Większy materiał ukaże się niebawem na naszej stronie. Pozdrawiamy