Artykuły

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2018 rusza

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski, ale będą również mile widziane zgłoszenia z innych regionów. Słane są pisma do właściwych podmiotów i instytucji na co dzień związanych z gospodarką z prośbą o nominowanie do tytułów HIT 2018 najciekawszych dokonań samorządowych, gospodarczych, ekologicznych właśnie za 2018 rok. Pierwsze rekomendacje do nas docierają, zatem niebawem przedstawiciele Biura już niebawem zaczną się kontaktować z rzeczonymi podmiotami. Jak w latach poprzednich, będziemy informować Państwa o postępach w organizacji Hitowego przedsięwzięcia. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami zdjęciowymi i filmami z poprzednich lat oraz regulaminem przedsięwzięcia.