Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Edycja przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2022 rozpoczęta

Trudny czas, jaki nastał i w jakim musimy się odnaleźć, uczy nas wszystkich nowych zachowań, planów, funkcjonowania – wojna za wschodnią granicą, covid. Nie można się jednak poddawać, a wręcz przeciwnie, nadal rozwijać i realizować swoje zamierzenia, strategie. Nie możemy również zapomnieć o przedsiębiorstwach i samorządach, które wyróżniają się w sposób szczególnych w tych trudnych czasach. Tym bardziej należy je promować i pokazywać ich wzorcowe dokonania. 

Bacznie obserwujemy pozytywne działania podmiotów gospodarczych i samorządowych i z optymizmem rozpoczynamy kolejną edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2022.

Dodam, że naszym partnerem w tym roku jest Fundacja „Teraz Polska”, która podczas gali finałowej wręczy swoje laury „Promotor Polski”. To też wyróżnia nasz konkurs wśród innych tego typu projektów.

Jak co roku czekamy również na nominacje do Tytułu Roku HIT 2022 przez samorządy i laureatów z lat poprzednich.

Podsumowanie tegorocznej edycji zaplanowaliśmy zwyczajowo na zamku w Gniewie z nadzieją, że nic nie wpłynie na jej realizację . Zatem witamy w kolejnej edycji. Powodzenia.

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.