Witamy

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wielkopolskie i Lubuskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników. Czytaj więcej...

Tytuły HIT

Znajdziesz tu informację odnośnie: regulaminu, karty zgłoszenia, ankiety, oraz wyników.

Rozpoczynamy edycje konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2023

Rozpoczął się kolejny rok zmagań na rynkach gospodarczych, nowe zadania przed samorządami.

Jest, pomimo wielu trudności, często niezależnych, nieprzewidywalnych, realizowanych i zrealizowanych nowych projektów przez te podmioty i należało by się nimi pochwalić. Nic bardziej właściwego jak wziąć udział w naszym konkursie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza. Zatem ruszamy w trasę aby poznać, zweryfikować i nagrodzić najlepsze przedsięwzięcia.

Jesteśmy pełni optymizmu. Z naszego 28-letniego doświadczenia, gdzie przez ten czas było wiele zawirowań globalnych, europejskich czy krajowych na rynkach gospodarczych, są perełki, które należy wydobyć, przedstawić i wyróżnić. Mamy nadzieję, że warto skorzystać z takiej promocji.

W tej edycji naszym partnerem jest Fundacja „Teraz Polska”, która podczas gali finałowej wręczy swoje laury „Promotor Polski”. To też wyróżnia nasz konkurs wśród innych tego typu projektów.

Jak co roku czekamy również na nominacje do Tytułu Roku HIT 2023 przez samorządy i laureatów z lat poprzednich.

Podsumowanie tegorocznej edycji zaplanowaliśmy zwyczajowo na zamku w Gniewie 23 czerwca 2023 r. Zatem witamy w kolejnej edycji. Powodzenia.  

BIURO INSTYTUTU

pl. Konstytucji 3 Maja 7, Piła 64-920

tel. 734 404 368
tel. 602 596 211

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.