Nowości

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.


Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Czytaj więcej...

 

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2018

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2018

Kapituły województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 256 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 55 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie wyników przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2018 Regionów Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego

23-lata na fali w stronę słońca – pod takim hasłem 20 czerwca na zamku w Gniewie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i nadanie tytułów HIT 2018 najciekawszym dokonaniom gospodarczym i samorządowym z terenu województw kujawsko-pomoskiego i pomorskiego.

Czytaj więcej...

Rusza kolejna edycja projektu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw i Pomorza 2018

… Zatem przedstawiciele Instytutu Certyfikacji i Jakości GSHR docierają do wyróżniających się podmiotów gospodarczych i samorządowych obu województw, aby zaproponować ich szefom zaprezentowanie się z osiągnięciami w różnych obszarach życia społecznego i biznesowego.

Mając na uwadze poprzednie edycje, jesteśmy przekonani, że tegoroczne tematy zgłoszeń będą równie atrakcyjne i zasługują na wyróżnienie tytułami HIT roku 2018.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski oraz Ziemi Lubuskiej 2017 r.

Protokół z postanowienia Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2017 oraz Ziemi Lubuskiej 2017 r.


Kapituły województwa lubuskiego i wielkopolskiego przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do Konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 276 zgłoszeń. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 82 zgłoszenia spełniających wymagania regulaminowe.

Czytaj więcej...

Uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej 2017 r.

  24 lutego 2018 roku w Centrum Biznesu  Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2017 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na film z Gali Wielkopolskiej oraz Ziemii Lubuskiej 2017 r.

24 lutego 2018 roku w Centrum Biznesu  Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2017 Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Głównym celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie i promocja najlepszych dokonań przedsiębiorstw produkcyjnych, usług, walorów ekologicznych, a także wszelkich spraw organizacyjnych oraz gospodarczych gmin. Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Gali wręczenia Hitów

Czytaj więcej...